5, 2018 (HealthDay News) – nowy test może przynieść wyniki w ciągu 30 minut, prawdopodobnie przyspieszając rozpoczęcie terapii – twierdzą naukowcy

5, 2018 (HealthDay News) – nowy test może przynieść wyniki w ciągu 30 minut, prawdopodobnie przyspieszając rozpoczęcie terapii – twierdzą naukowcy

Liczba tych przypadków wzrosła o 40% od 2017 roku, podało CDC, a 94 dzieci zmarło z powodu infekcji w 2018 roku.

„Jest to tragiczna konsekwencja epidemii chorób przenoszonych drogą płciową” – stwierdził Torrone. „Tym ofiarom śmiertelnym można całkowicie zapobiec”.

Noworodki chorują na kiłę, jeśli ich matki są nieleczone i zakażone. CDC poradziło, ponieważ kiłę można wyleczyć, dlatego niezwykle ważne jest, aby kobiety poddały się badaniu przesiewowemu pod kątem zakażenia podczas pierwszej wizyty prenatalnej. Kobiety narażone na większe ryzyko należy ponownie przebadać w dystrybucji i przy dystrybucji.

Według Torrone’a niewystarczająca opieka prenatalna jest prawdopodobnie jednym z elementów powodujących wzrost zachorowań na kiłę noworodków. Ale problem zaczyna się wcześniej, kiedy młode kobiety w USA chorują na kiłę w tempie, które jest coraz wyższe w ciągu ostatnich kilku lat.

Liczba tych przypadków wzrosła o 36% między 2017 a 2018 rokiem.

„Kiła noworodków rośnie w naprawdę szybkim tempie” – stwierdził Torrone – „i jest to równoznaczne ze wzrostem liczby kobiet w wieku rozrodczym”.

Każdego roku CDC ogłasza wyniki swojego STD, czyli nadzoru krajowego. Wnioski z ostatnich 5 lat są dokładnie takie same: po latach spadku najczęściej zgłaszane choroby przenoszone drogą płciową w USA – chlamydie, rzeżączka i kiła – powracają.

Robert Preidt

HealthDay Reporter

ŚRODA, 5 grudnia 2018 r. (HealthDay News) – test, który jest nowy, może przynieść wyniki w ciągu 30 minut, prawdopodobnie przyspieszając rozpoczęcie terapii – twierdzą naukowcy.

Szybki test na chorobę przenoszoną drogą płciową oznacza, że ​​klienci mogą natychmiast rozpocząć terapię, zamiast czekać na wizytę kontrolną. Zdaniem naukowców z Johns Hopkins University w Baltimore może to pomóc zmniejszyć rozprzestrzenianie się choroby.

Detektywi odkryli, że badanie przesiewowe, nazywane testem „w punkcie opieki”, daje dokładne wyniki w 93% przypadków, w których 99% przypadków jest pozytywny. Badanie zostało sfinansowane przez ogólnokrajowy Instytut Obrazowania Biomedycznego i Bioinżynierii Stanów Zjednoczonych (NIBIB).

„Testy w miejscu opieki nad pacjentem robią postępy, które są bardzo delikatne, szczegółowe i łatwe do odczytania w krótkim czasie” – stwierdziła Tiffani Bailey Lash w wiadomościach instytutu. Jest menadżerem programów NIBIB w technologii point-of-care.

Charlotte Gaydos, liderka badania, stwierdziła, że ​​celem technologii w punkcie opieki jest dostarczanie wyników, które szybko dają pacjentom większy wybór.

„Pacjent powinien mieć możliwość wyboru, czy przyjdzie do kliniki, pójdzie do apteki, czy zrobi w domu badanie w celu rozpoznania chorób przenoszonych drogą płciową.reprostal w aptece To podstawa, aby zachęcić pacjentów do poddania się badaniom” – stwierdził Gaydos, nauczyciel chorób zakaźnych.

Osoby z chorobami przenoszonymi drogą płciową często nie mają objawów, które są oczywiste, co oznacza, że ​​mogą nieświadomie rozprowadzać choroby. Obecnie klienci czekają od dwóch do czternastu dni na wyniki testów STD, a ci, którzy zostali przetestowani, mają faktycznie niskie ceny zwrotu, aby uzyskać wyniki i terapię.

Mogą rozwinąć się kobiety z nieleczoną chlamydią. U mężczyzn nieleczona chlamydia może powodować infekcję cewki moczowej i problemy, takie jak wzdęcia i tkliwe jądra.

Grupa Johnsa Hopkinsa współpracuje przy badaniu klinicznym, które mogłoby doprowadzić do zatwierdzenia testu na obecność chlamydii i punktu opieki medycznej w USA.

Potrzeba jest pilna, stwierdzili naukowcy. Urzędnicy ds. Zdrowia rządu federalnego zgłosili 10-procentowy wzrost zachorowań na choroby przenoszone drogą płciową w latach 2016-2017.

Relacja została zamieszczona w numerze czasopisma Choroby przenoszone drogą płciową listopad.

Informacje WebMD z HealthDay ŹRÓDŁO: Ogólnokrajowy Instytut Obrazowania Biomedycznego i Bioinżynierii Stanów Zjednoczonych, publikacja wiadomości, 30 listopada 2018 r. Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Robert Preidt

HealthDay Reporter

ŚRODA, 19 października 2016 r. (HealthDay News) – (STD) przypadki zachorowań na choroby przenoszone drogą płciową osiągnęły rekordowy poziom w USA w 2015 r., Poinformowali urzędnicy federalni w środę.

Raport wyszczególnił, że odnotowano ponad 1,5 miliona przypadków, prawie 400 000 przypadków i prawie 24 000 przypadków wtórnych i pierwotnych (PS), najbardziej zakaźnych faz związanych z chorobą.

Raport ujawnił, że największy wzrost odnotowanych przypadków w latach 2014-2015 wystąpił w przypadku kiły PS (19%), a następnie rzeżączki (13%) i chlamydii (6%).

Wyniki zostały opublikowane w Rocznym raporcie z nadzoru seksualnego wydany przez amerykańskie Centers for Infection Control and Prevention (CDC).

Te wyniki wskazują na konieczność wzmożonych wysiłków w zakresie zapobiegania chorobom przenoszonym drogą płciową, zwłaszcza wśród osób najbardziej zagrożonych – stwierdzili urzędnicy.

„Osiągnęliśmy teraz decydujący moment dla całego kraju” – powiedział dr Jonathan Mermin, kierownik ogólnokrajowego Centrum Zapobiegania HIV /, Wirusom, Chorobom przenoszonym drogą płciową i Gruźlicy w CDC w informacji agencji.

„Ceny chorób przenoszonych drogą płciową rosną, a wiele związanych z krajowymi systemami zapobiegania rzeczywiście uległo erozji. Musimy zmobilizować, zrekonstruować i rozszerzyć rozwiązania – albo jednostka i ciężar gospodarczy będą stale się rozwijać” – ostrzegł Mermin.

W ciągu ostatnich kilku lat plany wydatków ponad 50% stanowych i lokalnych chorób przenoszonych drogą płciową zostały obcięte. Te cięcia doprowadziły do ​​zamknięcia ponad 20 klinik chorób przenoszonych drogą płciową oddziału wellness w jednym tylko, jak podano w raporcie w ciągu roku. Mniej klinik sugeruje, że pacjenci mają ograniczony dostęp do leczenia i testów STD.

Chlamydia, rzeżączka i kiła są uleczalne, a powszechny dostęp do badań przesiewowych i terapii ograniczy ich rozprzestrzenianie się, stwierdził CDC.

Większość przypadków chorób przenoszonych drogą płciową pozostaje nieodkrytych i nieleczonych, co naraża osoby na poważne i trwałe zagrożenie dla zdrowia, takie jak chroniczny dyskomfort i zwiększone zagrożenie. Ponadto, według raportu, choroby przenoszone drogą płciową kosztują amerykański system opieki zdrowotnej prawie 16 miliardów dolarów rocznie.

W raporcie stwierdzono, że młodzi ludzie w wieku od 15 do 24 lat oraz homoseksualni i biseksualni mężczyźni są najbardziej narażeni na ryzyko chorób przenoszonych drogą płciową, a wśród noworodków nadal obserwuje się wzrost kiły.

„Skutki zdrowotne kiły -, porodu martwego dziecka, ślepoty lub – mogą być katastrofalne” – stwierdziła dr Gail Bolan, kierownik wydziału zapobiegania chorobom przenoszonym drogą płciową CDC.yourpillstore.com

„Odrodzenie się wrodzonej kiły oraz nasilający się wpływ wśród homoseksualnych i biseksualnych mężczyzn jasno pokazuje, że wielu ludzi w Ameryce nie otrzymuje środków zapobiegawczych, których potrzebują. Każda dziewczyna powinna naprawdę zostać przebadana na kiłę i intymnie aktywną homoseksualistkę i mężczyźni, którzy są biseksualni, są poddawani testom na kiłę przynajmniej raz w roku ”- stwierdził Bolan.

Informacje WebMD z HealthDay ŹRÓDŁO: Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom, publikacja wiadomości, 19 października 2016 r. Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone przez Roberta Preidta HealthDay Reporter

ŚRODA, 4 września 2019 r. (HealthDay News) – Kobiety, które golą lub woskują loki łonowe, nie są bardziej podatne na zachorowanie lub, według badań, są to nowe badania nad wyzwaniami sugerujące, że domniemane ekstremalne uwodzenie zwiększa ryzyko (choroby przenoszone drogą płciową).

W badaniu wzięło udział 214 kobiet, które odwiedziły lokalizację na terenie kampusu Ohio State University (OSU) w celu przeprowadzenia badań przesiewowych w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową.

Panie wypełniły ankietę dotyczącą ich intymności i zachowań pielęgnacyjnych. Prawie wszyscy (98%) stwierdziły, że zajmowały się pielęgnacją ciała, a między 18% a 54% było skrajnymi ratownikami, co oznacza, że ​​wyeliminowali wszystkie loki łonowe przynajmniej regularnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy lub co najmniej sześć razy w miesiącu, czyli przeszłość.

Według badań naukowych opublikowanych 4 września w dzienniku, około 10% z nich uzyskało wynik pozytywny na chorobę przenoszoną drogą płciową, ale nie ma związku między ekstremalną pielęgnacją, dlatego ryzyko chlamydii lub rzeżączki PLOS One.

Ten opierał się na potwierdzonych laboratoryjnie diagnozach chorób przenoszonych drogą płciową, jak zauważyli naukowcy z OSU, w przeciwieństwie do innych badań.

„We wcześniejszych badaniach pytano osoby, czy kiedykolwiek przeszły przez infekcję przenoszoną drogą intymną, ale nie ustalono, czy miały taką infekcję w czasie badania. To utrudnia powiązanie aktualnego uwodzenia z chorobami przenoszonymi drogą płciową” – stwierdził główny pisarz Jamie Luster w premiera wiadomości z uczelni. Luster jest absolwentem, który wcześniej zajmował się zdrowiem publicznym w Ohio State.

Badania te dodatkowo uwzględniły wszelkie inne aspekty związane z zagrożeniem chorobami przenoszonymi drogą płciową, w tym częstotliwość, takie jak zarobki seksualne, rasa i wiek – zauważa Maria Gallo, łącząca nauczyciel epidemiologii i doradcę Lustera w zakresie badań.

„Szczególnie niepokojące jest to, że poprzednia praca nie dostosowywała się do intymnych regularności. Możliwe, że kobiety, które miały więcej stosunków ze zwiększoną liczbą osób – i w konsekwencji były bardziej podatne na infekcje – były bardziej skłonne do pielęgnacji. Gallo stwierdził w informacji prasowej.

Wybór badania nie był szokiem, ponieważ nie ma wyraźnego powodu biologicznego, że golenie lub woskowanie włosów łonowych zwiększyłoby ryzyko wystąpienia chlamydii lub rzeżączki, powiedział Luster, który jest obecnie badaczem na University of Michigan w Ann Arbor.

Każdego roku wiele nastolatków i młodych dorosłych, według amerykańskiego Centers for Disease Control and Prevention (CDC), ma około 2,86 miliona nowych przypadków chlamydii i 820 000 rzeżączek w Stanach Zjednoczonych.

CDC zaleca osobom aktywnym seksualnie pozostawanie w długotrwałych, wzajemnie monogamicznych związkach z partnerem wolnym od chorób przenoszonych drogą płciową oraz konsekwentne i prawidłowe stosowanie lateksu w celu ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Informacje WebMD z HealthDay ŹRÓDŁO: Ohio State University, wprowadzenie wiadomości, 4 września 2019 r. Copyright © 2013-2020 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dennis Thompson

HealthDay Reporter

WTOREK, 28 sierpnia 2018 r. (HealthDay News) – Stany Zjednoczone przeżywają „gwałtowny i trwały” wzrost liczby nowych programów.

Liczba zachorowań, kiły i wszystkich innych wzrosła w 2017 r., Co oznacza, że ​​jest to czwarty rok, w którym infekcje zaczęły rosnąć.

„Stany Zjednoczone nadal mają najwyższe ceny na uprzemysłowionym świecie” – stwierdził David Harvey, dyrektor wykonawczy związany z National Coalition of STD Directors. „Jesteśmy w środku standardu, który jest absolutnym kryzysem publicznym w tym kraju. To kryzys, nad którym szykowaliśmy się przez długi czas”.

Narastają również problemy, że rzeżączka może szybko uodpornić się na wszystkie antybiotyki, które są obecnymi urzędnikami w amerykańskich centrach kontroli zakażeń.

Według CDC ponad 4 procent przypadków rzeżączki jest obecnie opornych na azytromycynę (), 1 z 2 antybiotyków stosowanych obecnie do wyleczenia infekcji bakteryjnej. To wzrost z 1 procenta w 2013 roku.

„Wybór zwiększa złożoność terapii rzeżączki” – powiedziała dr Gail Bolan, menadżerka związana z Oddziałem Zapobiegania Chorobom przenoszonym drogą płciową CDC. „Nasz kraj musi planować najbliższą przyszłość. Nasz kraj pilnie potrzebuje dodatkowego leczenia rzeżączki”.

Z dokumentów CDC wynika, że ​​w 2017 roku:

  • Liczba przypadków rzeżączki wzrosła o 67 procent, z 333 004 do 555 608 rozpoznań. Infekcje wśród mężczyzn prawie się podwoiły, a liczba zachorowań wśród kobiet wzrosła w trzecim roku z rzędu.
  • diagnozy wzrosły o 76 procent, z 17 375 przypadków do 30 664 przypadków. Prawie 7 na 10 infekcji wystąpiło wśród mężczyzn biseksualnych lub homoseksualnych.
  • Chlamydia pozostała najbardziej rozpowszechnioną chorobą przenoszoną drogą płciową, która zdiagnozowano ponad 1,7 miliona przypadków, w porównaniu z około 1,6 miliona rok wcześniej. Około 45 procent przypadków dotyczyło młodych kobiet w wieku od 15 do 24 lat.

„Po dziesięcioleciach zmniejszania się chorób przenoszonych drogą płciową, w ciągu ostatnich kilku lat cofaliśmy się, które się zmniejszają” – stwierdził Bolan.

Te choroby przenoszone drogą płciową można leczyć antybiotykami, jednak według CDC wiele przypadków pozostaje nieleczonych i nierozpoznanych.

CDC zauważyło, że jeśli nie są leczone, choroby te mogą wpływać na zdolność pary do zajścia w ciążę, powodować ciążę pozamaciczną i poród martwego dziecka, sprzyjać przewlekłemu bólowi miednicy lub brzucha i zwiększać ryzyko zarażenia się lub przeniesienia wirusa HIV.

Robert Preidt

HealthDay Reporter

WTOREK, 26 września 2017 r. (HealthDay News) – zupełnie nowe przypadki zachorowań w USA osiągnęły najwyższy poziom, który jest w historii 2016 r., Poinformowali we wtorek federalni urzędnicy ds.

Było 1,6 miliona przypadków, 470 000 przypadków i 28 000 stwierdzonych 12 miesięcy, Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom ogłosiły w swoim corocznym raporcie.

Dlatego warunki ulegają poprawie w wielu zespołach, w tym kobiet, niemowląt, osób homoseksualnych i biseksualnych mężczyzn.

„Wzrosty są naprawdę wyraźnym ostrzeżeniem przed narastającym zagrożeniem” – stwierdził dr Jonathan Mermin, menedżer związany z ogólnokrajowym Centrum Zapobiegania Wirusom, Wirusom, Chorobom przenoszonym drogą płciową i Gruźlicy.

„Choroby przenoszone drogą płciową są naprawdę wrogiem, którego liczba stale rośnie i przewyższa nasze możliwości reagowania” – stwierdził podczas premiery wiadomości agencji.

Młode kobiety stanowią prawie połowę wszystkich diagnozowanych chlamydii, ale kiła i rzeżączka w coraz większym stopniu dotykają zupełnie nowe grupy osób.

W latach 2015-2016 wskaźniki kiły wzrosły o prawie 18 procent. Wiele przypadków miało miejsce wśród mężczyzn, zwłaszcza gejów i osób biseksualnych. Według raportu połowa mężczyzn z tych dwóch drużyn miała dodatkowo wirusa HIV.

Jednak wskaźniki kiły wzrosły o 36% wśród kobiet i 28% wśród noworodków w latach 2015–2016. CDC podało, że w 2016 r. Było ponad 600 przypadków noworodków zakażonych kiłą, co spowodowało ponad 40 zgonów i poważne komplikacje zdrowotne.

„Każde dziecko stworzone z syfilisem reprezentuje tragiczne systemy” – stwierdziła Gail Bolan, kierownik Wydziału Zapobiegania Chorobom przenoszonym drogą płciową CDC. „Wszystko, czego potrzeba, to łatwe przenoszenie chorób przenoszonych drogą płciową, upewnij się, że leczenie, które jest antybiotykiem, pozwoli uniknąć tego ogromnego bólu serca, a pomoc zagwarantuje zdrowy początek następnemu pokoleniu ludzi w Ameryce”.

Wskaźniki rzeżączki wzrosły zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet w 2016 r., Ale największy wzrost (22%) dotyczył mężczyzn, a wiele zupełnie nowych przypadków rzeżączki dotyczyło mężczyzn homoseksualnych i biseksualnych. W raporcie dodatkowo zwrócono uwagę na rosnące zagrożenie sprzeciwem lekarskim wobec pozostałej, czyli ostatniej terapii rzeżączki.

CDC powiedział, aby powstrzymać wzrost stawek STD

  • Stan i zdrowie, które są lokalne, wymagają ponownego skupienia się na zapobieganiu i radzeniu sobie z tymi schorzeniami.
  • Lekarze muszą sprawić, by badania przesiewowe i terapia w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową były standardem opieki, zwłaszcza w przypadku kobiet w ciąży oraz mężczyzn homoseksualnych i biseksualnych.
  • ludzie muszą swobodnie rozmawiać o chorobach przenoszonych drogą płciową, regularnie poddawać się badaniom i minimalizować niebezpieczeństwo po prostu używając prezerwatyw lub będąc monogamicznymi.

Antybiotyki mogą wyleczyć wszystkie trzy schorzenia. Ale jeśli nie zostaną odkryte i nieleczone, choroby przenoszone drogą płciową mogą prowadzić do poważnych chorób, takich jak bezpłodność, śmiertelna ciąża pozamaciczna, poród martwy i zwiększone ryzyko zakażenia wirusem HIV, według CDC.

WebMD Informacje z HealthDay ŹRÓDŁO: Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom, publikacja wiadomości, 26 września 2017 Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Robert Preidt

HealthDay Reporter

PIĄTEK, 9 czerwca 2017 r. (HealthDay News) – nowością badania są zarazki narządów płciowych, które mogą wpływać na przenoszone drogą płciową i wirus-2, prawdopodobnie pomagając chronić kobiety przed wszystkimi tymi infekcjami.

„Osobnik ma szeroki wachlarz typów drobnoustrojów zamieszkujących społeczności zwane mikrobiomem; są one niezwykle ważne dla zdrowia kobiety” – stwierdził główny autor, Amerson. W rzeczywistości jest studentką, która jest doktorantką wydziału medycznego Uniwersytetu Teksasu w Galveston.

Naukowcy przeprowadzili serię eksperymentów laboratoryjnych, aby zobaczyć, jak różne środowiska, które są bakteryjne, jak dobrze wirusy przetrwały i namnażały się. Grupa Amersona wykorzystywała przeszczepiony mikrobiom pochwowy od zdrowszych dawców.

Kraje z większą liczbą Lactobacillus zarazki uznano za bardziej zdrowe środowisko. Lactobacillus opiera się zwykle na mieszance zarazków w pożytecznym, wyjaśniają naukowcy.

Odkryli, że wirus opryszczki-2 jest bardziej pospolity w krajach, które zawierają mniej Lactobacillus. Naukowcy odkryli wyniki, które są mieszanką wirusa Zika, a ponadto stwierdzili, że zaleca się, aby na replikację Zika mogły wpływać bardziej określone typy zarazków. Detektywi stwierdzili, że potrzebne są dalsze badania, aby określić, jakie rodzaje drobnoustrojów wpływają na Zika.

„W konfrontacji z wirusami, takimi jak te, które są odpowiedzialne za te bakterie pochwy, ograniczają infekcję lub unikają jej, zmieniając frazę genów w komórkach narządów płciowych” – oświadczył Amerson w informacji opublikowanej przez Amerykańskie Towarzystwo Mikrobiologiczne.

Odkrycia zostały zaprezentowane tydzień, który jest ostatnią doroczną konferencją Towarzystwa Mikrobiologicznego Stanów Zjednoczonych w Nowym Orleanie. Badania wprowadzone na konferencjach są zwykle uważane za wstępne, dopóki nie zostaną opublikowane w recenzowanym czasopiśmie.

WebMD Informacje z HealthDay ŹRÓDŁO: Amerykańskie Towarzystwo Mikrobiologiczne, wprowadzenie wiadomości, 2017 Copyright © 2013-2018 HealthDay czerwiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Steven Reinberg

HealthDay Reporter

WTOREK, 25 września 2018 r. (HealthDay News) – Liczba noworodków cierpiących na tę chorobę wzrosła prawie trzykrotnie w ciągu ostatnich kilku lat, poinformowali we wtorek amerykańscy urzędnicy ds. Zdrowia.

Liczba przypadków wzrosła z 362 w 2013 r. Do 918 w 2017 r. – jest to liczba najwyższa od 20 lat. Przypadki zaobserwowano w 37 stanach, głównie w zachodnich i południowych.

„Odnotowaliśmy wzrost liczby przypadków kiły wśród kobiet w wieku rozrodczym i nie jest zaskakujące, że wśród kobiet obserwuje się wzrost” – stwierdziła główna badaczka dr Gail Bolan, menadżerka związana z Wydziałem Prewencji w Amerykańskich Centrach Kontroli Zakażeń i Zapobieganie.

Dodała, że ​​nie ma prostej odpowiedzi na pytanie, dlaczego ten wzrost ma miejsce. Bolan stwierdził, że kiła od dawna jest kojarzona z ubóstwem, więzieniem i bezdomnością.

Zauważyła ponadto, że w przypadkach, w których system percepcyjny nie jest zaufany, nasila się kiła.

„To właśnie te czynniki są społeczno-ekonomiczne, w których tkanka naszej kultury jest naprawdę zniszczona, a kobiety, które rodzą dzieci z syfilisem, są na krawędzi” – stwierdził Bolan.

Według agencji wzrost liczby dzieci spowodowany chorobą jest echem wzrostu zachorowań na kiłę wśród kobiet w wieku rozrodczym. Raport odkrył, że syfilis wyprzedza inne narody w kraju. Odkrycia zostały wysłane 25 września do CDC standardowy raport z nadzoru.

Większość kobiet, które rodzą dzieci zakażone kiłą, nie otrzymała opieki, jaką jest prenatalny Bolan. Jak wyjaśniła, prawo wymaga, aby większość kobiet była badana na kiłę na pierwszym egzaminie prenatalnym.

Bolan dodatkowo stwierdził, że kobiety z wysokim ryzykiem kiły powinny być naprawdę ponownie przebadane w trzecim trymestrze. Stwierdziła, że ​​po wczesnym wykryciu choroby prosty zastrzyk może wyleczyć zarówno matkę, jak i płód.

Nieleczona kobieta, która jest zarażona, ma 80 procent szans na przeniesienie infekcji na swoje dziecko, mówi CDC. Bolan stwierdził, że kiedy rodzi się małe dziecko z kiłą, można go wyleczyć, ale ryzyko uszkodzenia narządów, które może powodować głuchotę i opóźniony rozwój, już istnieje.

Steven Reinberg HealthDay Reporter

PONIEDZIAŁEK, 12 sierpnia 2019 r. (HealthDay News) – lek z chlamydii wydaje się bezpieczny i prawdopodobnie skuteczny, próba jest wczesna.

Badania fazy 1 obejmowały 35. Ci, którym podano zastrzyki z dwóch możliwych do rozwinięcia się zarazków, jednak potrzeba znacznie więcej badań przesiewowych, zanim szczepionka zostanie przygotowana dla społeczeństwa, w tym naukowców.

„Szczepionka, która jest skuteczna przeciwko chlamydii, miałaby ogromne ogólne ubezpieczenie zdrowotne i skutki finansowe” – stwierdził główny badacz Frank Follmann. Jest menadżerem immunologii chorób zakaźnych podczas Center for Vaccine analysis w Statens Serum Institute w Kopenhadze w Danii.

„To będzie obiecujący krok, który będzie pierwszą drogą do opracowania szczepionki” – stwierdził. „Szczepionka [wirusowi brodawczaka ludzkiego] pokazała nam, jak skuteczne może być szczepienie przeciwko infekcji przenoszonej drogą płciową. Mamy nadzieję, że uda nam się zrobić dokładnie to samo z chlamydiami, a długoterminowo połączyć obie szczepionki”.

Wyniki tych badań naukowych są zachęcające i przygotowywane są większe badania, stwierdził Follmann. „Celem jest szczepienie dziewcząt [i być może chłopców], wyjaśnił, zanim staną się one aktywne seksualnie.

Jeden specjalista stwierdził, że odkrycia ujawniają przysięgę.

„Stworzenie szczepionki przeciwko chlamydii jest wyzwaniem” – powiedział Fred Wyand, rzecznik Stowarzyszenia Zdrowia Seksualnego Stanów Zjednoczonych. „Badanie daje powód do nadziei, że szczepienie, które pewnego dnia zapobiegnie chlamydii, będzie możliwe, ale cel ten opiera się na najbliższej przyszłości”.

Na razie, włącznie z Wyandem, „ważne jest, aby pamiętać, że chlamydia jest bez wysiłku identyfikowana, leczona i leczona. Dlatego tak ważne jest badanie, a eksperci, tacy jak CDC, zalecają coroczne stosowanie chlamydii dla wszystkich intymnie aktywnych kobiet do 25 lat ”.

W próbie szczepień kobiety zostały losowo przydzielone do jednej z dwóch różnych szczepionek lub placebo.

Detektywi odkryli, że wszystkie panie, które otrzymały szczepionkę, wytwarzały przeciwciała przeciwko chlamydiom, ale jedna ze szczepionek, zwana CTH522: CAF01, produkowała prawie sześć razy więcej przeciwciał niż inna szczepionka.

Naukowcy uważają, że to formuła, którą należy naprawdę stosować. Naukowcy zauważyli na podstawie tych wyników, jednak nie ma pewności, że szczepionka ochroni kogoś przed chlamydią lub czy ochrona będzie trwała przez długi czas.

15 maja 2018 r. – Kalifornia odnotowała ponad 300 000 przypadków w 2017 r., Co stanowi 45-procentowy wzrost w stosunku do pięciu lat wcześniej.

Departament Zdrowia Publicznego Ca (CDPH) powiedział, że ceny były najwyższe wśród młodych kobiet, podczas gdy mężczyźni stanowili większość przypadków plus.

Nieleczona chlamydia i rzeżączka mogą prowadzić do długotrwałej ciąży i ciąży pozamacicznej, gdy płód wyrośnie z macicy. Kiła może prowadzić do utraty wzroku, utraty słuchu i problemów neurologicznych.

W raporcie odnotowano 30 martwych urodzeń z powodu przypadków kiły, a liczba ta jest najwyższa od ponad dwóch dekad.

„Zrozumieliśmy, jak kontrolować kiłę od wczesnych lat 1900. Widząc, jak powraca w ten sposób, wskazuje na niepowodzenie związane ze zdrowiem, jakim jest sieć publiczna” – mówi dr Jeffery Klausner, nauczyciel medycyny związany z University of Ca, Los Angeles, powiedział Associated Press.

Klausner zwrócił uwagę na kraje Kuby, Tajlandii i Białorusi, które praktycznie wyeliminowały przypadki kiły wśród niemowląt – podał AP.

„Chorobom przenoszonym drogą płciową można zapobiegać poprzez regularne używanie prezerwatyw, a wiele chorób przenoszonych drogą płciową można wyleczyć za pomocą antybiotyków” – stwierdziła dyrektor CDPH dr Karen Smith w oświadczeniu.

„Regularne badania przesiewowe i terapia są niezwykle ważne dla osób aktywnych intymnie, także dla osób bez objawów” – dodał Smith. „Wiele osób zakażonych chorobą przenoszoną drogą płciową nie wie o tym”.

Według amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom wskaźniki chorób przenoszonych drogą płciową faktycznie rosły w całym kraju od kilku lat. Według rozwiązania kablowego w 2016 r., Najdłuższym od ostatniego roku, w którym dostępne są dane, zgłoszono ponad 2 miliony zupełnie nowych przypadków chlamydii, rzeżączki i kiły.

Informacje WebMD z HealthDay Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dennis Thompson

       

         HealthDay Reporter        

ŚRODA, 7 listopada 2018 r. (HealthDay News) – Nieuleczalna, oporna na antybiotyki rzeżączka w USA stała się groźna, zwiększając problemy, które ludzie mogą pewnego dnia żyć z powodu zarazków przenoszonych drogą płciową.

Ale teraz jest powód dla nadziei. Nowo opracowana pigułka, która jest antybiotykiem, okazała się skuteczna w leczeniu rzeżączki w bardzo wczesnych badaniach medycznych.

Naukowcy twierdzą, że zoliflodacyna okazała się skuteczna w leczeniu zakażeń rzeżączką związanych z drogami moczowymi i odbytem płciowym.

„Rzeżączka jest teraz odporna na każdy antybiotyk, jaki kiedykolwiek został w niej użyty, dlatego dziś jesteśmy na końcu naszej ostatniej serii antybiotyków, które można zastosować” – stwierdziła główna badaczka dr Stephanie Taylor, choroba zakaźna w Nowym Orleanie .

„To naprawdę bardzo, niezwykle zachęcające jako potencjalny zupełnie nowy antybiotyk” – powiedział Taylor, kierownik medyczny związany z Centrum odnowy seksualnej Louisiana State University-CrescentCare.

Wyniki badania zostały opublikowane 8 listopada marka New England Journal of Medicine.

Wskaźniki rzeżączki faktycznie wzrosły dramatycznie w ciągu ostatnich kilku lat w USA.

W 2017 roku w całym kraju zgłoszono ponad 555,600 przypadków, co stanowi 18-procentowy wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim, jak stwierdziła dr Susan Blank, komisarz stowarzyszona z Departamentem Ubezpieczeń Zdrowotnych i Higieny Psychicznej Nowego Jorku. W latach 2013-2017 ceny rzeżączki wzrosły o 67%.

„Jest to infekcja, która szybko narasta w Stanach Zjednoczonych” – stwierdził Blank. „Widzimy dość znaczny wzrost, który jest gwałtowny. Rzadko jest to śmiertelne, ale z pewnością może to mieć ogromny wpływ na jakość”.

Obecnie osobom z rzeżączką podaje się zastrzyk ceftriaksonu, antybiotyku, który jest skuteczny tylko w przypadku zarazków, stwierdził Taylor.

„Wszyscy wiemy, że rzeżączka ma niesamowitą zdolność przeciwdziałania antybiotykom” – stwierdził Blank. „Tam, gdzie jesteśmy dzisiaj, nieuleczalna rzeżączka jest rzeczywiście możliwa”.

Nieleczona rzeżączka może powodować bezpłodność u osób, wraz z zapaleniem miednicy, ektopowym macierzyństwem i niszczącą chorobą stawów, stwierdził Blank. Niemowlęta narażone na rzeżączkę przez zakażone matki mogą zostać oślepione.

„Rzeżączka znacznie ułatwia również przenoszenie zakażenia wirusem HIV między kochankami stosunku płciowego” – stwierdził Blank, który opublikował artykuł redakcyjny związany z nowym procesem.

W tym badaniu klinicznym 141 osób zoliflodacyna okazała się prawie tak samo skuteczna jak ceftriakson.

Dennis Thompson

HealthDay Reporter

ŚRODA, 4 kwietnia 2018 (HealthDay News) – Ludzie w Ameryce powinni spodziewać się, że superodporny typ tego typu, który można znaleźć w Wielkiej Brytanii, szybko dotrze do tych brzegów, twierdzą eksperci od odnowy biologicznej.

Wcześniej w tym sezonie lekarze zdiagnozowali u mężczyzny w Anglii przypadek rzeżączki, której nigdy nie można było wyleczyć przy pomocy bakterii przenoszonych drogą płciową.

Było to szokujące dla opinii publicznej, chociaż nie było to nieoczekiwane dla osób biorących udział w uznaniu, stwierdzili urzędnicy ds. Zdrowia.

„Rozwój rzeżączki to proces, który jest nieubłagany” – stwierdził dr Edward Hook, specjalista od chorób zakaźnych z University of Alabama w Birmingham. „Zaczęło się wkrótce po antybiotykach, które po raz pierwszy zastosowano w leczeniu rzeżączki, i trwa od tego czasu. Jest nowoczesny i stosunkowo przewidywalny”.

O ile nie zostaną opracowane zupełnie nowe antybiotyki przeciwko rzeżączce lub nie stworzona szczepionka, większość tych skrajnych przypadków zacznie się pojawiać w USA, stwierdził Hook.

Dr Bruce Farber zgodził się. Mógłby być szefem chorób zakaźnych w North Shore University Hospital w Manhasset w Nowym Jorku oraz w dłużej Island Jewish Medical Center w New Hyde Park w stanie Nowy Jork.

„Oporna rzeżączka jest obecnie obecna w całych Stanach Zjednoczonych” – stwierdził Farber. „Może nie jest to taki szczep, o którym właśnie czytałeś w Wielkiej Brytanii, to jest niezwykłe, ale ogólnie rzecz biorąc, takie przypadki się zdarzają”.

Rzeżączka, zwana także „klaśnięciem”, należy do najbardziej globalnych.

Zgodnie z rokiem Światowej Organizacji Zdrowia, infekuje około 78 milionów osób na całym świecie.

W Stanach Zjednoczonych liczba rzeżączki rośnie, skacząc o prawie 19 procent w 2016 roku w porównaniu z poprzednim, według roku Amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

Dr Amesh Adalja jest uczonym, który jest starszym stażem w Johns Hopkins Center for wellness Security w Baltimore. „Częstość występowania rzeżączki rośnie i jest zwykle związana z niebezpiecznymi zachowaniami seksualnymi, a te odporne szczepy mogą wkroczyć w epidemię rzeżączki w Stanach Zjednoczonych” – stwierdził.

„Wysoce rzeżączka, która jest odporna na antybiotyki, bardzo pilne zagrożenie chorobami zakaźnymi, z którymi mamy do czynienia. Oto prawdziwa perspektywa, w której klinicyści mogą doświadczyć nieuleczalnych szczepów związanych z zarazkami” – ostrzegł Adalja.

Serena Gordon

HealthDay Reporter

PIĄTEK, 9 listopada 2018 r. (HealthDay News) – Ruch #MeToo dał wielu ludziom w Ameryce wgląd w nieznany im świat, który mógł sprawić, że wielu zastanawiało się: „tylko co oni sobie myśleli?”.

Tak się składa, że ​​może wcale nie musieli dużo myśleć. Badania Brand New sugerują, że prawie 9 procent ludzi w USA odczuwa stres spowodowany problemami z radzeniem sobie z uczuciami, takimi jak popędy i czynności seksualne.

Ale przestrzeń między płciami była bardzo mała: po prostu ponad 10 procent mężczyzn wykazywało kompulsywne zachowania o charakterze seksualnym, w porównaniu z 7 procentami kobiet.

“Historycznie uważano, że kompulsywne zachowania, które są seksualne głównie u mężczyzn. Ale kobiety mogą pokazywać, że mają również problemy z radzeniem sobie z popędami, które są zachowaniami seksualnymi” – stwierdziła autorka badań Janna Dickenson. Jest stypendystką z tytułem doktora habilitowanego na University of Minnesota w Minneapolis.

Dickenson wyjaśnił, że takie zachowania mogą się często różnić. „Niektóre osoby mogą nadmiernie się masturbować, dlatego wyjaśniła, dodając, że zachowania seksualne stają się problemem, gdy wpływają na twoje życie w sposób, który jest destrukcyjny, ponieważ przeszkadza w zdolności do pracy, lub ktoś może płacić za seks tak bardzo, że szkodzi finansowo.

Czy to zatem oznacza, że ​​ludzie tacy jak magnat Hollywoodu Harvey Weinstein powinni być naprawdę wybaczeni za anormalne i potencjalnie przestępcze zachowanie?

„Kiedy ktoś napotyka problem i istnieje kategoria dla tego problemu, nie oznacza to, że usprawiedliwia to zachowanie. [W takich przypadkach] istnieje łącze między hiperseksualnością a brakiem zgody, jednak jest to kilka problemów które są oddzielne, może być trudne do odłożenia na bok ”- wyjaśnił Dickenson.

Michael Klein, pracownik Gracie Square Hospital w Nowym Jorku, stwierdził, że trudno jest komentować konkretne przypadki, ale „jest możliwe, że te głośne przypadki odzwierciedlają przykłady kompulsywnych zachowań o charakterze seksualnym. Niemniej jednak można to również lepiej wyjaśnić przez coś innego, na przykład wykorzystanie naładowanej dynamiki mocy w kontekście jakiegoś innego stanu [psychologicznego] lub dowolnej kombinacji aspektów ”.

profesjonaliści od dawna debatują, czy jest to zaburzenie rzeczywiste, czy też impulsywne. To, co jest typowe dla problematycznych zachowań, które są seksualne, bez względu na to, jak je kategoryzuje, to znaczne problemy z zarządzaniem intymnymi emocjami, popędami i zachowaniami do tego stopnia, że ​​powodują stres i niepełnosprawność.

Dennis Thompson

HealthDay Reporter

PONIEDZIAŁEK, 5 grudnia 2016 r. (HealthDay News) – Brazylijskie woskowanie bikini i porównywalne formy indywidualnej pielęgnacji mogą być wściekłością, jednak wiąże się to z podwyższonym ryzykiem nabycia, zupełnie nowych zaleceń badawczych.

Badanie wykazało, że osoby regularnie pielęgnujące zamki łonowe są od 3 do 4 razy bardziej podatne na zakażenie przenoszone drogą płciową, takie jak indywidualny wirus brodawczaka () lub.

„Pielęgnacja wiąże się ze zwiększonym ryzykiem, które jest zgłaszane przez samych siebie, a także w przypadku osób, które często czyścą lub usuwają wszystkie swoje loki, związek jest również większy” – stwierdził główny badacz dr Charles Osterberg. Jest profesorem, który jest asystentem i chirurgiem na Uniwersytecie Teksańskim Dell Medical w Austin.

Niemniej jednak badanie nie wykazało związku przyczynowo-skutkowego, który jest bezpośredni między pielęgnacją łonową a infekcjami przenoszonymi drogą płciową, zostało po prostu zaprojektowane, aby wykazać związek między tymi aspektami.

Strzyżenie i eliminacja włosów łonowych jest obecnie na całym świecie, która jest coraz bardziej popularna wśród mężczyzn i kobiet, ponieważ opinia publiczna faktycznie zmieniła się, jeśli chodzi o czystość i atrakcyjność części ciała, stwierdził Osterberg.

Aby sprawdzić, czy to uwodzenie może mieć jakikolwiek związek z infekcjami przenoszonymi drogą płciową, Osterberg i ich rówieśnicy przeprowadzili ankietę w 7580 Stanach Zjednoczonych.